Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оральний секс призводить до появи важковиліковної бактерії – учені

Передусім йдеться про гонорею.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що під час орального сексу людина може заразитися небезпечним різновидом гонореї, а відсутність презервативу під час акту лише сприятиме більш швидкому поширенню захворювання, передає ВВС.

Лікарі попереджають, що новий різновид гонореї важче лікувати, а в деяких випадках стає навіть неможливо. Інфекція швидко посилює стійкість до антибіотиків.

За словами експертів, щоразу, коли вживають антибіотики проти звичайної хвороби, як біль у горлі, бактерія гонореї стає сильнішою, а потрапляння бактерії гонореї до організму людини через оральний секс може призвести до супергонореї.

"Ситуація доволі невтішна. У світі існує лише три препарати проти важкої інфекції, але їхня ефективність ще не доведена", - прокоментувала ситуацію доктор Маніка Баласеджарам (Dr Manica Balasegaram).

Нагадаємо, раніше лікарі вияснили, що регулярні заняття оральним сексом підвищують у партнера ризик виникнення раку гортані.Один з папіломавірусів людини, пов'язаний з раком шийки матки, при оральному сексі може потрапити в ротову порожнину і привести до появи новоутворень на тканинах язика, мигдалин, м'якого піднебіння й гортані. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції