Оскара Уайльда визнали найдотепнішим

Відомий ірландський письменник, драматург і поет Оскар Уайльд названий мешканцями Британії найдотепнішою людиною королівства.

Відомий ірландський письменник, драматург і поет Оскар Уайльд названий мешканцями Сполученого Королівства найдотепнішою людиною королівства. Про це повідомила телерадіокорпорація Бі-бі-сі.

Багато афоризмів, придуманих Уайльдом, давно стали класикою і відомі у всьому світі. Саме завдяки таким фразам, як "Америка - єдина країна, яка від варварства перейшла прямо до занепаду, минувши стадію цивілізації" і "Завжди прощайте ворогів ваших - це найкращий спосіб вивести їх з себе", знаменитий драматург зайняв верхню стрічку в своєрідному "хіт-параді" британських гумористів, який був складений за наслідками опитування трьох тисяч телеглядачів Великобританії.

Ірландець Уайльд потрапив в цей британський рейтинг не помилково - у 19-му столітті, коли жив письменник, Ірландія входила до складу Великобританії.

У першу "десятку" гумористів Сполученого Королівства також потрапив відомий британський актор, письменник, гуморист і шоумен Стівен Фрай, найзнаменитішою роботою якого в повнометражному кіно стало виконання ролі Оскара Уайльда в однойменному фільмі 1997 року.

Крім того, дотепними людьми британці назвали драматурга Уільяма Шекспіра, політика Уїнстона Черчіля, а також ведучого популярної телепередачі про автомобілі "Top Gear" Джеремі Кларксона.

"Найгострішою на язик" жінкою, на думку жителів Сполученого Королівства, є колишній прем'єр-міністр Великобританії, "залізна леді" Маргарет Тетчер.

Вона займає 12-ту стрічку з фразою: "Бути сильним - все одно, що бути леді; якщо вам доводиться це доводити іншим, означає, що це не так".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: