Ослиця в центрі Барселони

У центрі Барселони, другого за значенням міста Іспанії, в течію місяці жила кинута господарями "бездомна" ослиця на прізвисько Солоденька.

У самому центрі Барселони, другого за значення міста Іспанії, в течію місяці жила кинута господарями "бездомна" ослиця на прізвисько Солоденька (Dolca), повідомив співробітник Фонду "Альтарріба", який опікується кинутими тваринами.
Ослиця вдень блукала вулицями, харчувалася на старовинному кладовищі "Коллсерола", поїдаючи траву та вінки на могилах, і відправлялася на ночівлю на автомобільну стоянку," - сказав він.

Він заявив, що "на ослицю ніхто не звертав увагу, і її життя в центрі каталонської столиці могло тривати ще довго, якби не активісти Фонду, які привели її в притулок для тварин.
Ослиця виявилася дуже ласкавою, тому ми назвали її "Солоденька," - відзначив співробітник.

За його словами, "у ослиці є декілька ран, тому зараз їй надають ветеринарну допомогу, а потім, вона буде передана кому-небудь із жителів міста, хто захоче взяти її як домашню тварину".

Співробітників і активістів Фонду випадок з ослицею не здивував: не так давно вони знайшли кинутого поні на міському бульварі та коня на бензозаправній станції, також в міському центрі.

”Одночасно "Альтарріба" звернулася в поліцію для розшуку й покарання колишніх господарів Солоденької," – сказав співробітник Фонду.

В Іспанії особи, що кидають напризволяще тварин, підлягають крупному штрафові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: