Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отримував задоволення. У Німеччині чоловік прикидався науковцем, щоб бити жінок струмом

Його жертвами стали близько 120 жінок, зокрема, неповнолітня.

У Німеччині IT-спеціаліст прикидався псевдонауковцем, запрошуючи жінок на дослідження чутливості жінок. Він бив їх струмом задля задоволення.

Про це пише BBC.

30-річний Девід Г. з Вюрцбурга вигадав легенду про дослідження, у якому він перевіряє чутливість жінок до болю. Чоловік представлявся професором Мюнхенського університету на ім’я Крістіан Фогель. Він знаходив оголошення жінок, які шукали роботу, і телефонував у Skype, пропонуючи участь у дослідженні. Він обіцяв заплатити від тисячі до 1,5 тис. євро.

Чоловік говорив, що єдиною умовою є попередня перевірка больового порогу. Для цього перед веб-камерою жінки мали пропустити через себе електрострум напругою 230 вольтів.

Жертви за інструкціями псевдонауковця збирали невеликий електричний ланцюг і прикладали його до скронь, в окремих випадках - до стоп. Пізніше поліція знайшла в його комп'ютері близько 200 відеороликів із жертвами.

Серед "піддослідних" були неповнолітні: наймолодшій із них було 13 років. Всього за п'ять років постраждали близько 120 жінок.

Адвокати обвинуваченого наголошували на тому, що чоловік попереджав жінок про небезпеку і не хотів когось вбивати. Однак німецький суд визнав його винним у 13 замахах на вбивство і засудив його до 11 років тюрми.

Нагадаємо, у Китаї пасажир метро завадив збоченцю сфотографувати дівчину під спідницею на телефон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції