Озброєний гайками юнак з партквитком Партії регіонів намагався вкрасти масло

В Умані затримали юнака, який намагався вкрасти ароматичне масло. Від міліції він відбивався гайками та ланцюгами, а потім пообіцяв, що більше так робити не буде.

Юнак з партквитком Партії регіонів
Кримінал.TV
"Партійний квиток" грабіжника-невдахи
Під час спроби вкрасти ароматичне масло в Умані затримали молодого хлопця, який представлявся членом Партії регіонів.

Дивно одягнений юнак привернув увагу продавців, коли зайшов до одного з місцевих магазинів. На ногах у нього були накручені ланцюги, а на шиї висів хрест, роблений з гайок. Хлопець спробував непомітно вкрасти з полиці ароматичне масло іланг-ілангу та піти. Але продавці викликали міліцію.

Під час затримання молода людина активно опиралася, відбивалася від міліції ланцюгами і кидалася гайками. А коли хлопця скрутили, він пред'явив посвідчення члена Партії регіонів.

Свою поведінку грабіжник пояснив тим, що має терміново лікувати бабусю, яка вже три роки не встає з ліжка, а допомогти їй у змозі нібито тільки масло іланг-ілангу. За словами хлопця, він розраховував, що воно коштує приблизьмо у 5 разів дешевше, а коли побачив справжню ціну, вирішив його вкрасти.

Правоохоронці з'ясували, що затриманий вже встиг обкрасти декілька навколишніх торгових точок. Було порушено кримінальну справу за фактом крадіжки, але у міліції є серйозні підозри, що юнак страждає від розладів психіки. Сам заарештований пообіцяв, що більше так робити не буде.

Читайте також:

Кореєць вкрав 1200 пар черевиків з похоронних бюро

В день інавгурації Януковича запустять Великий адронний колайдер

Затриманий грабіжник пограбував слідчого і втік із міліції

Найбільшого ледаря Німеччини вперше за 36 років змусили працювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: