П'яна провідниця випала з потягу і заснула на колії

П'яна провідниця випала з потягу і заснула на колії

Ілюстрація

Провідниця дорогою випила пива і вийшла покурити в тамбур. Потяг трохи хитнуло і жінка випала з вагону, впавши на колії, де й заснула. Розбудила її лише міліція.

Днями до чергової частини лінійного відділу на станції Красний Лиман Донецької області надійшло повідомлення про те, що на колії лежить жінка.

На місце відразу виїхала слідчо-оперативна група. Було викликано "швидку допомогу". Молода жінка знаходилася в сильному алкогольному сп'янінні.

За даними помічника начальника Лінійного відділу на станції Красний Лиман майора міліції Кружилової, пізніше було встановлено, що жінка є громадянкою Росії і працює провідником швидкого потягу.

У цей день вона знаходилася в рейсі. На станції Ізюм вийшла з потягу і купила пиво. Дорогою до Красного Лимана провідниця встигла його випити і серйозно захмеліти.

Після стоянки поїзда в Червоному Лимані, він вирушив далі. Провідниця вийшла в тамбур покурити. Двері залишалися відкритими. Однією рукою вона трималася за ручку дверей, а в іншій була сигарета. Під час проїзду через стрілочний переїзд вагон хитнуло і провідниця випала з тамбура між коліями.

Після такого польоту жінка відразу заснула, а прокинулася, лише коли її розбудила міліція. Провідниця отримала лише легкі тілесні ушкодження.

Читайте також:

Італійці проектують екологічні будинки з вертикальними садами на стінах

У дитини "з пробірки" виявилось 150 братів і сестер

На Чернігівщині водіїв-чоловіків змушують оплачувати гінеколога

Француза оштрафовано за невиконання подружнього обов'язку

Повʼязані теми:

Наступна публікація