П'ятеро папуасів дрейфували у відкритому океані 2 місяці без їжі та води

З 14 вересня по 15 листопада мешканці Папуа-Нової Гвінеї дрейфували на заламаному моторному човні та харчувалися деревиною і крабами.

Вертоліт американського риболовецького судна Ocean Encounter 15 листопада помітив у відкритому океані поблизу острова Науру моторний човен, на якому перебували семеро виснажених людей. Двоє з них незабаром померли.

Корабель забрав моряків на борт і з'ясувалося, що вони дрейфували у Тихому океані з 14 вересня. Як розповіли врятовані (які виявилися мешканцями Папуа-Нової Гвінеї), вони вирішили відправитися на сусідній острів в архіпелазі Нова Ірландія, але незабаром після відплиття у них кінчилося пальне.

За час своїх поневірянь вимушені мандрівники бачили досить багато інших судів, але не змогли привернути їхньої уваги. Під час невеликого шторму одного з них, 17-річного хлопця, змило в море, а в інших просто не було фізичних сил допомогти йому повернутися на борт.

Друга людина померла незабаром після виявлення блукачів американським судном, а третя – незадовго до того, як рятівники доставили їх в порт Маджуро на Маршаллових островах.

"Я припускаю, що вони померли від зневоднення і виснаження. Коли я їх побачив, всі вони були просто шкіра та кістки. Я жодного разу в житті не бачив настільки виснажених дорослих людей. Можливо, якби їх не врятували, вони померли вже наступного дня", - розповів лікар Пітер Асуо, який наглядає за папуасами.

"Коли у них кінчилася їжа, їм довелося харчуватися тим, що попадалося під руку, навіть деревиною, що пропливала мимо. Вони ловили ці корчі, сушили їх і жували. Коли їм дуже щастило, попадалися кокосові горіхи, а пару разів - краби, що навіть опинилися на поверхні, - так, власне, вони і вижили", - зазначив лікар.

Читайте також:

Канадський підліток провів ніч на крижині з двома білими ведмедями

Мандрівник з Японії пройшов 9000 кілометрів і добрався до України

17-річний американець здійснив навколосвітню подорож соло

Відомого мандрівника Федора Конюхова виписали з лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: