Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Падає на сходах і не може взутися. В Instagram обговорюють модель із "безрозмірними" грудьми

Жінка вже зробила багато операцій і не планує зупинятися.

Понад 140 тисяч підписників в інстаграмі зібрала 42-річна модель Фоксі Менаґері. Вона збільшила свої груди до розміру ZZ і планує і далі користуватися послугами пластичних хірургів.

Наразі жінка має грудні імпланти у 6 640 кубічних сантиметрів. Вона хоче збільшити цю цифру до 7 тисяч.

"Я хочу ідеальну фігуру за типом пісочного годинника", - розповіла Фоксі Daily Mail.

Жінка каже, що почала робити операції після того, як розлучилася із чоловіком. Фоксі стверджує, що тепер почувається фантастично щасливою. Раніше вона була дуже сором'язливою і тихою, однак операції змушують її відчувати впевненість у собі.

Попри те, що модель любить свої величезні груди, вона зізнається, що вони приносять їй багато проблем. Наприклад, вона не може готувати їжу на передній конфорці плити, адже її груди можуть просто зайнятися.

"Мені потрібно поставити ногу в бік, щоб надіти взуття, я просто не можу нахилитися. Спускаючись сходами, я сильно падаю. Тож тримаюсь за поруччя, аби зберегти своє життя", - каже Фоксі.

На травень у жінки запланована операція зі збільшення сідниць. Вона каже, що не впевнена, чи взагалі колись буде повністю задоволена своєю зовнішністю.

У коментарях до постів Фоксі дуже різні коментарі. Одні називають її "богинею" та "красунею", інші вважають, що імпланти жінки – завеликі і їй варто зупинитися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції