Пандемія надихнула японців на створення "гаражу жахів", повного зомбі та крові: моторошні фото зсередини

Атракціон для тих, хто хоче відчути себе посеред зомбі-апокаліпсису, але не хоче заразитися новим коронавірусом.

Японська компанія створила атракціон, який відповідає правилам соціального дистанціювання, але при цьому залишається абсолютно страхітливим - будинок жахів, у який заїжджаєш на автівці.

Про це пише CNN.

"Зважаючи на вірус я знав, що у нас не буде ніякого традиційного будинку з привидами, з усіма цими криком в невеликому замкнутому просторі" - розповів Кента Івана, засновник Kowagarasetai. Він запевняє, що це перший такий атракціон у світі.

Будинок жахів розташований в критому гаражі у центрі Токіо, й імітує застрягання в машині під час зомбі-апокаліпсису.

Розвага коштує 8 тисяч ієн (близько 2 тисяч грн), якщо у вас є власний автомобіль. За аренду автівки треба буде доплатити. Якщо ви просто сидите в гаражі, водійські права не потрібні.

Відвідувачі вимикають двигун, і віконниці гаража закриваються, занурюючи автомобіль в повну темряву. Тоді з динаміків починає лунати моторошна історія. Протягом наступних 17 хвилин закривавлені гулі і зомбі притискаються до вікон машини і розгойдують її.

Компанія заявляє, що вживає всіх заходів обережності для захисту як своїх працівників, так і клієнтів від COVID-19. Кожну машину протирають спиртом, щоб мінімізувати ризики для акторів. Прокатні машини облицьовані пластиком, який змінюють під кожного клієнта.

Раніше у Таїланді вигадали, як забезпечити дистанцію між клієнтами в ресторані. Там розсадили іграшкових панд за столи.