Папа Римський не пустив Карлу Бруні в Ватикан

Ватикан хотів уникнути газетного галасу в італійських ЗМІ, який регулярно піднімається навколо імені Бруні.

Папа Римський Бенедикт XVI відмовився приймати дружину президента Франції Ніколя Саркозі, Карлу Бруні, тому в ході свого останнього візиту до Ватикану 8 жовтня Саркозі був один.

Про це повідомив журнал Voici з посиланням на публікацію у французькому сатиричному тижневику "Canard enchene" ("Ланцюгова качка").

За даними журналістів, напередодні візиту президента Франції, наближені Бенедикта XVI повідомили французькому послу про те, що присутність Карли Бруні-Саркозі була б небажаною. Відзначається, що Ватикан хотів уникнути газетного галасу в італійських ЗМІ, який регулярно піднімається навколо імені Бруні.

До того ж, за деякими даними, Карла Бруні знаходиться у ворожих відносинах з главою італійського уряду Сільвіо Берлусконі. Святий престол не виключав, таким чином, появи в пресі критичних публікацій, які могли б так чи інакше кинути тінь на Ватикан.

Особливі побоювання викликала можливість публікації статей про прийом у Ватикані, забезпечених фото оголеної Бруні, які відносяться ще до періоду її роботи фотомоделлю.

Нагадаємо, вихід у Франції біографії першої леді країни Карли Бруні - "Карла і амбіції" - вже друге за тижней обернувся скандалом. У книзі наводиться розмова Бруні з Мішель Обамою, в ході якого остання нібито назвала своє життя в Білому Домі "пеклом".

Читайте також:

Карлу Бруні просять відкласти запис альбому заради рейтингів чоловіка

Ахмадінежад став на захист "повії Карли Бруні"

Одкровення Карли Бруні про Мішель Обаму спричинили міжнародний скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: