Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Папуга Інокентій прославив свого рятівника, який впіймав і виніс його з вогню

Господарі папуги просять премії для пожежного.

Врятували папугу Інокентія! Він ледве не загинув під час пожежі на столичній Борщагівці, але рятувальники знайшли його, і незважаючи на істерику та супротив, витягли з диму.  Погорілець вже оговтався і вдруге зустрівся з вогнеборцями, які ризикуючи власним життям, рятували його, йдеться в ТСН.12.00.

Це мав бути один зі звичайних виїздів за тривогою.

«Пожежа виявилась складнішою, ніж розраховували. Людей не було, але знайшли папугу», - розповідає рятівник.

З пожежі Олександр Сушинський  повернувся покусаним, ловив розсердженого димом Інокентія. Господарі Кеші ще не оговталися від того що сталося, але вже запросили хлопців познайомитися з птахом без диму та стресу. А ще подякувати за порятунок улюбленця.

Інокентій чекає на рятівників у вигорілій квартирі.

ВідеоКиївські рятувальники винесли із задимленої квартири папугу

Папуга Інокентій ледве не загинув під час пожежі на столичній Борщагівці, але рятувальники знайшли його, і не зважаючи на істерику та супротив, витягли з диму. Погорілець вже оговтався і вдруге зустрівся з вогнеборцями, які ризикуючи власним життям рятували його.

Київські рятувальники винесли із задимленої квартири папугу

«Оце наш папуга, якого хлопці врятували, як за таким маленьким можна було бігати, честь їм і хвала, нашим рятувальникам», – кажуть господарі папуги.

На пір'ї досі кіптява. Хоча зазвичай охайний, з червоними щічками. Сам Інокентій вже майже прийшов до тями. Хоча не розмовляє.

«Він каже: «Вово, ти де?», - каже господарка.

До птаха повернувся апетит - зазвичай любить їсти вареники. Вогнеборці частують Кешу горішками. Від свого безпосереднього рятівника Кеша гостинець приймає.

Інокентій - птах волелюбний, коли сталося загоряння, був на своїй звичайній прогулянці .

«Почув цвірінь, знайшов і виніс на повітря», - каже рятувальник.  

Господарка Кеші написала листа вдячності, аби вогнеборців преміювали. Але скромний Сашко переконує, Кешу та й всіх інших рятував не заради нагород.

«Це наш обов’язок, ми не за премію», - каже рятівник.

Залиште свій коментар

Вибір редакції