Папуга, що боїться висоти

Аби врятувати папугу, що страшенно боїться висоти, господареві довелось викликати пожежну бригаду.

Аби врятувати папугу, який боячись висоти, застряг у верхівці дерева, довелося викликати пожежника.

Фобія Оллі виявилася лише коли він утік через люк у стелі свого помешкання в Масселбурзі неподалік Единбургу, повідомляє The Scotsman.

Австралійський червонобокий електус пролетів близько милі перед тим, як присісти на верхівці 50-футового дерева, де закляк через страх на чотири дні.

Власник Маріо Даміко почав втрачати надію, аж поки сусід не розповів йому, що під час прогулянки в парку чув птаха.

„Ми прибігли туди і почули, як пташка казала „привіт”, і зрозуміли, що знайшли Оллі,” розповідає Маріо Даміко.

„Він знав, що ми тут і продовжував говорити „привіт мамо, привіт тату” і „гарний хлопчик, поганий хлопчик”, проте чомусь не злітав до нас.”

Даміко врешті зателефонував у Шотландський SPCA, де інспектор розцінив ситуацію як таку, що „загрожує життю” Оллі, оскільки він не їв декілька днів.

Викликали бригаду пожежників, яка виявила, що дерево надто високе й залізти на нього їм не вдасться. Залишався єдиний варіант – зігнати пташку з її місця за допомогою брандспойта великої потужності.

Господар пташки розповідає: „Я не думав, що це дуже гарна ідея, оскільки Оллі міг полетіти ще вище. Ми дійсно панікували через таку можливість, але й мали якось зняти його звідти. Тому вирішили випробувати долю. Все вийшло, і він нарешті спустився. Я плакав від щастя.”

Роберт Балді, інспектор Шотландського SPCA розповідає: „Він, напевне, злякався висоти. Він звик до перебування у клітці, а тут раптом застряг на дереві.”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: