У 2017 році відзначаються 40-а річниця з дня смерті культового співака.

У містечку Коллінвуд (Онтаріо, Канада) відбувся яскравий фестиваль Елвісів на честь 40-ї річниці з дня смерті культового американського співака Елвіса Преслі.

На цей фестиваль з'їхалися справжні фанати зірки 50-70-х. В рамках заходу відбувалися вуличні концерти, паради двійників Преслі, концерти.

Двійники Елвіса не лише вражали схожістю на свого кумира, а й майстерністю виконання його пісень. Журі обирало найкращих і дарувало їм цінні нагороди.

Collingwood Elvis Festival – найбільший у світі фестиваль шанувальників Елвіса Преслі, він регулярно проводиться, починаючи з 1995 року.

Елвіс Преслі – культовий американський співак, один із найвідоміших та успішніших музикантів світу, відомий як "Король рок-н-ролу". Він помер у серпні 1977 року у віці 42 років після вживання надмірної дози заспокійливих ліків. Багато шанувальників Елвіса вважають, що він досі живий.

Нагадаємо, у Мережі з'явився оригінальний відеоролик, де за 15 хвилин продемонстрували історію цілого музичного напрямку. Відео створене у вигляді постів у соцмережі Facebook, якими нібито обмінюються музичні легенди. На фоні відеоряду можна почути відомі рок-хіти. Звукові доріжки переплітаються одна з іншою та створюють неймовірну мелодію. Зокрема на відео можна почути хіти таких рок-велетів, як Елвіс Преслі, The Yardbirds, The Rolling Stones, Jimi Hendrix, Queen, Duran Duran та інші. 

ВідеоЛітак Елвіса Преслі йде з-під молотка

Залиште свій коментар