Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парафіяни розгледіли на вітражі неоднозначний малюнок з Ісусом

Користувачі мережі не зможуть забути те, що побачили.

У мережі набирає популярності фото вітражу із Дівою Марією та Ісусом Христом, тінь на нозі якого має вигляд чоловічого статевого органу. Про це повідомляє газета Metro.

Як повідомляється, вітраж являє собою переробку п'єти, яку створив скульптор Мікеланджело Буонарроті. Оригінальна робота 1499 року перебуває у Ватикані і зображує Діву Марію з неживим Христом на руках. Автор вітражу зобразив тіні на внутрішньому боці стегон Христа, одна з яких викликала у частини користувачів асоціації з пенісом.

"Що саме тримає Діва Марія?", - запитувала користувачка соцмережі Twitter з ніком Rosievix. "Очевидно, його третя нога", - подумав коментатор Yoann.

Тим часом, юзер Will Trotman поділився фото іншого вітража з церкви, натякнувши на те, що зображене там має двозначний вигляд.

"А що тут робить Іоанн Хреститель?", - запитує він.

Нагадаємо, 2015 року повідомлялося, що у селищі Козова на Тернопільщині на одному з вікон храму Успіння Пресвятої Богородиці встановили вітраж, на який нанесли зображення батька Степана Бандери – отця Андрія.

Відео Зі Стамбула до Києва привезли частинку хреста, на якому розіп'яли Ісуса, і мощі Андрія Первозваного

У столиці реліквії виставили в Михайлівському золотоверхому монастирі. Вважається, що, доторкнувшись до них, людина отримає зцілення та віднайде душевний спокій. Втім, наразі ажіотажу святині не викликали - зустрічали їх кілька десятків людей, головно - священники.  

Зі Стамбула до Києва привезли частинку хреста, на якому розіп'яли Ісуса, і мощі Андрія Первозваного

Залиште свій коментар

Вибір редакції