Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Паранормальні порнозірки. Група порноакторів створила команду "мисливців за привидами"

Група людей, що працюють у "дорослій кіноіндустрії", вирішила спробувати себе у полюванні на привидів.

Група порноакторів у Британії зібралася аби шукати та вивчати паранормальні явища. Зараз вони фіксують свої досягнення на відео та створюють шоу.

Про це повідомляє The Mirror.

Засновник шоу Лі Грін зізнається, що створити групу він вирішив  в червні, після того, як із братом Мітчем перейшли в нове приміщення студії та почали помічати "незвичні явища, дивні звуки та падіння вогнегасників".

"Перший справжній інцидент стався, коли я був тільки в будинку один день, я сидів на дивані в роздягальнях, і я почув шум. Я побачив, що вогнегасник був на підлозі. Іншого разу я пішов у кімнату і почув стогін, що лунав з далекого кута. Я не вірив своїм вухам, спустився, а потім почув, що двері на верхньому поверсі відкриті і поки я стою там дивлячись на це, щось наближалося до мене сходами", - сказав він.

В матеріалі пригадали, що Лі великий шанувальник паранормальних шоу та фільмів, розповів своєму братові про інцидент, і вони вирішили зібрати кількох друзів і подивитися, чи зможуть спіймати привида.

Брати зателефонували порнозіркам Тіндрі Фрост та Хейлі Б, і група розпочала працювати. Вони стверджують, що одразу ж зіткнулися з різними паранормальними явищами.

"Відтоді, як ми почали розслідування, зафіксували різні дивні голоси та звуки:  діти сміються, стогін і крики, а також чіткі відповіді на наші запитання...", - сказав Лі.

Зараз, озброєнні камерами, диктофонами та спеціальним обладнанням порнозірки вирішили продовжити полювати на привидів. Вони подорожують Великою Британією, та знімають шоу про зафіксовані паранормальні явища.

ВідеоУ продаж надійшла книга Стормі Деніелз про стосунки із президентом США

Сьогодні книга американської порнозірки про стосунки із президентом США Дональдом Трампом вперше побачить світ. У мемуарах акторка фільмів для дорослих розповідає про зустрічі із Трампом. І у деталях описує інтимні подробиці - зокрема, що стосуються тіла американського президента. 

У продаж надійшла книга Стормі Деніелз про стосунки із президентом США

Залиште свій коментар

Вибір редакції