Парк розваг в Новому Орлеані після катастрофи перетворився на "Зомбіленд"

Парк розваг "Шість прапорів" після спустошливого урагану "Катріна" знаходиться в занедбаному стані і зараз виглядає як відмінні декорації для "фільму жахів" "Зомбіленд".

Фото з парку "Шість прапорів" / Фото: lovethesepics.com
Легендарне місто Новий Орлеан, яке сильно постраждало після спустошливого урагану "Катріна" в 2005 році, будівельники відновили ударними темпами. Проте відомий парк розваг "Шість прапорів" до цих пір знаходиться в занедбаному стані і зараз виглядає як відмінні декорації для фільму жахів "Зомбіленд".

Парк, розташований на сході Нового Орлеана, був відкритий у 2000 році компанією Alfa Smartparks під оригінальною назвою Jazzland. У 2002 році його перекупила корпорація Six Flags Entertainment, що є оператором найбільшої однойменної мережі атракціонів.

Six Flags New Orleans продовжував розвиватися до 2005 року, коли через удар стихії виявився повністю затопленим на місяць. У результаті 80% будівель і атракціонів парку були зруйновані або роз'їдені морською водою - без надій на відновлення. Єдиний атракціон, якому пощастило вціліти, так як його висока платформа залишалася над водою, - американські гірки "Шлях Бетмена" (пізніше цей атракціон відреставрували і перевезли в "Шість прапорів" в Техасі).

Через шість років після урагану покинута територія парку являє собою справжній "постапокаліптичний пейзаж". Замість людного і веселого місця парк перетворився на пустельне звалище із зруйнованими каруселями і кинутими будівлями.

Після катастрофи ходили чутки, що власники парку відновлять його до 2006 чи 2007 році за рахунок страхових виплат, але цим проектам не судилося здійснитися. Пізніше пропонувалися бізнес-плани масштабного ремонту парку на 70 і 165 млн доларів, але надихнути інвесторів до цих пір не вдається. Тому поки Six Flags New Orleans залишається вражаючим нагадуванням про сам руйнівний ураган в історії США.

"Зомбіленд" - комедія жахів режисера Рубена Флейшера. За сюжетом, після того, як США були розорені в результаті нашестя зомбі, залишається невелика група тих, що вижили, яка бореться з живими мерцям. У фіналі головні герої борються з натовпом зомбі в занедбаному парку атракціонів.

Читайте також:

Китаєць виїхав на дорогу на автомобілях з парку розваг

У США зведуть Вавилонську вежу "в натуральну величину"

Walt Disney побудує у Китаї "Діснейленд"

На руїнах після землетрусу в Китаї звели парк розваг

Парк розваг в Новому Орлеані після катастрофи перетворився на "Зомбіленд"

Парк розваг в Новому Орлеані після катастрофи перетворився на "Зомбіленд"

Повʼязані теми:

Наступна публікація