Печера на аукціон

На аукціон у британському графстві Вустершир незабаром буде виставлений "Скелястий котедж", який знаходиться в печері.

На аукціон у британському графстві Вустершир незабаром буде виставлене незвичайне житло, яке можна буде придбати за початковою ціною 25 тис. фунтів стерлінгів (50 тис. доларів). Незвичайне житло - це справжня печера з парадними дверима та вікнами.

Печера, що отримала за своє розташування та внутрішнє оздоблення має назву "Скелястий котедж". Вона буде виставлена Деніелом Ловаттом через смерть попереднього господаря. Котедж був висічений в піщаній скелі у місті Вулверлі в 40-х роках минулого сторіччя.

Повідомляється, що той щасливець, якому вдасться придбати котедж, зможе насолодитися цілком комфортними умовами проживання, незважаючи на те, що печера не оснащена системою водо- і електропостачання. Однак у будинку є спальня, вітальня і комора, а також камін і цілком сучасні вікна і вхідні двері. До головної печери також приєднуються ще три додаткові, а також п’ятиакрова територія змішаного лісу і сад.

Як повідомляє Деніел Ловатт, ця пропозиція унікальна, адже не так багато людей можуть похвалитися, що живуть у справжній печері.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: