Педофілів у Мережі можна вичислити за характерним набором тексту

Вчені розробили особливу технологію, яка дозволяє визначити вік, стать і скласти психологічний портрет людини, що друкує на клавіатурі.

Педофілів, що використовують Мережу для пошуку своїх майбутніх жертв, можна обчислювати по характерному "почерку", по тому, як вони набирають текст на клавіатурі.

Вчені розробили особливу технологію, яка дозволяє визначити вік, стать і скласти психологічний портрет людини, що друкує на клавіатурі.

Як пояснив доцент університету Ньюкасла Рой Максіон, кожній людині властивий індивідуальний "клавіатурний почерк". Всі люди друкують з різною швидкістю і натискають на клавіші з різною силою.

Максіон провів у США серію досліджень, під час яких 50 добровольців просто працювали за комп'ютерами, а в цей час сенсорні датчики на їх пальцях фіксували кожен дотик до клавіш.

Після того, як зібрану інформацію обробили, з'ясувалося, що для ідентифікації особи друкуючого достатньо лише 10 ударів по клавішах.

Як сказав глава відділення комп'ютерної безпеки університету Ньюкасла Філ Батлер, цю технологію можна широко використовувати як в криміналістиці, так і для збільшення безпеки спілкування в Мережі. Приміром, якщо дитина спілкується з кимось по комп'ютеру, то можна буде легко встановити, чи не веде з ним діалог якийсь дорослий, який видає себе за його ровесника.

Незабаром дана розробка буде представлена британській Раді з інженерної справи та наукових досліджень в галузі фізики. Вчені сподіваються на отримання гранту для проведення подальших досліджень.

Читайте також:

Facebook стимулює поширення сифілісу

У Росії шанувальників торрентів прирівняли до розповсюджувачів контрафакту

Інтернет визнали небезпечним для видів тварин, що зникають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: