Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пекінським водіям заборонили називати пасажирів товаришами

Влада Пекіна впевнена, що звернення "товариш" не відповідає високим стандартам обслуговування пасажирів.

 Влада Пекіна заборонили водіям автобусів, а також касирам, які продають квитки на громадський транспорт, називати пасажирів товаришами. Найближчим часом водії і касири повинні відвикнути від звичного комуністичного звернення та навчитися звертатись до пасажирів "пан" або "пані" - залежно від статі, повідомляє Reuters з посиланням на місцеві видання.

Про те, що водії громадського транспорту повинні оновити свій лексикон, йдеться в спеціальній брошурі, випущеній китайським транспортним відомством. В інструктажі сказано, що звернення "товариш" не відповідає високим стандартам обслуговування пасажирів.

Автори брошури відзначають, що молоді пасажири не люблять, коли їх називають товаришами, оскільки на молодіжному жаргоні це звернення є синонімом слова "гей". Єдина категорія громадян, яких в окремих випадках можна називати товаришами, це літні китайці, які звикли до такого зверненням як до атрибуту комунізму.

"Товариш" - стандартне звернення, що використовувалося в СРСР та країнах соціалістичного табору. В даний час товаришами один одного називають не тільки жителі комуністичного Китаю, але і представники лівих і вкрай лівих партій і організацій в інших країнах.

Читайте також:

Китай збудує в Україні швидкісну залізницю

Велику китайську стіну зробила міцною рисова каша

На півночі Греції через нашестя жаб перекрили автостраду

Залиште свій коментар

Вибір редакції