Пенсіонери знову одружилися через 57 років після розлучення

Пенсіонери знову одружилися через 57 років після розлучення

Елсі Данн і Леслі Харпер

90-річна британка вийшла заміж за свого першого чоловіка, з яким розлучилася 57 років тому. "Цього разу все набагато краще. Ми сміємося щодня", - впевнена наречена.

У Британії 90-річна Елcі Данн (Харпер) вийшла заміж за свого колишнього чоловіка 93-річного Леслі Харпера через 57 років після того, як вони розлучилися.

Перше весілля Харперів відбулася в 1941 році і подружжя прожило разом до 1954 року. За цей час у них народилася дочка.

Через те, що Леслі пішов на війну, їхні стосунки зіпсувалися і дійшли до розлучення. Розірвавши шлюб, вони практично не бачилися один з одним до 2004 року, коли Харпер подумав, "чому б не сходити провідати Еслі".

Незабаром після зустрічі вони вирішили возз'єднатися. "У мене є ідея. Давай одружимося", - сказав Харпер, сидячи в кріслі у будинку колишньої дружини.

Чергове весілля відбулося минулої суботи в Брідлінгтоні. "Ми наче ніколи не розлучалися", - похвалилися 90-річна наречена.

Вона зізналася, що другий шлюб з першим чоловіком їй подобається більше попереднього. "Цього разу все набагато краще. Ми сміємося щодня", - розповіла Елcі.

У той час інше британське подружжя розлучилося у майже 100-річному віці після 36 років шлюбу. В 2008 році, коли чоловіку та дружині виповнилося 98 років, вони набридли один одному і їхні стосунки зруйнувалися.

Читайте також:

Вчені дізналися, як вийти заміж, щоб уникнути розлучення

Для невірних чоловіків з'явилися "пояса цнотливості"

12-річна дівчинка розлучилася зі своїм 80-річним чоловіком

В ОАЕ чоловік розірвав шлюб після того, як побачив у нареченої бороду

Повʼязані теми:

Наступна публікація