Пенсіонерка ожила, щоб видати міліції своїх вбивць

85-річна Євдокія Янко ожила через півдоби, і розказала міліції, хто її задушив.

85-річна пенсіонерка ожила через півдоби, щоб вивести на чисту воду своїх катів.

Бабуся Євдокія власних дітей не має, взяла до себе в будинок подружжя, щоб молоді доглядали її до смерті. Згодом обіцяла відписати їм своє житло. За два роки сумісного життя подружжя збагнуло — здоров'я бабці Дуні вистачить, щоб відзначити столітній ювілей. Та й сама бабця почала натякати, що опікуни їй вже не потрібні.  Тому пара вирішили піти на злочин. Бабусю задушили, інсценували пограбування, а самі зникли із села.

Вбивцю ще б довго шукали серед затятих крадіїв, якби справжніх злочинців не видала сама бабуся. Вона опритомніла через півдоби, виповзла на вулицю і попросила сусідів викликати швидку.

Вона ще встигла перевірити, що з будинку зникло 600 гривень, її остання пенсія, а вікно на кухні відкрите навстіж. Правоохоронці упевнилися, зловмисники хотіли направити міліцію на хибний слід, а смерть бабусі списати на грабіжників. Подружжя затримали вже наступного дня і порушили кримінальну справу за скоєння замаху на життя.

Це вже треті опікуни бабусі Євдокії, і треті претенденти на її майно. Але розлучатися із хатою старенька не поспішала. Щойно опікуни починали займатися документами дарування, вона гнала їх геть. Більше чужих людей в будинок не впускатиме. Після цього випадку вирішила пакувати валізи в геріартричний пансіонат.

Читайте також:

У Польщі визнана мертвою жінка прокинулася в морзі

Британець воскрес через 30 хвилин після смерті

Юнак ожив під час прощання з його тілом

Померле немовля воскресло під час похоронів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: