Пенсіонерці, що обзивала суддів "зваричами", загрожує арешт

Галина Чижова, інвалід ІІ групи, намагалася забрати рішення суду по цивільній справі. Голова ж суду просто вигнав її з кабінету.

Дайте книгу скарг! - щось подібне кричала житомирянка в місцевому будинку правосуддя. Вона спересердя обізвала працівників Феміди - "зваричами" - під один гребінець - і... 15 діб арешту - ось як вилазять боком спроби пожалітися на суддю Верховним суддям.

57-річна Галина Чижова, інвалід другої групи, кілька разів намагалася забрати рішення суду по цивільній справі, але документ їй не видавали. Голова ж суду просто вигнав бідолашну із кабінету. На свободу слова пані Галини накинули вуздечку - пов'язали швидко.

Галина впродовж тижня ходила до суду, щоб забрати рішення по цивільній справі, і щоразу отримувала відмову. Термін подання апеляційної скарги спливав. У канцелярії жінці порекомендували зайти до голови суду з відповідною заявою, тоді, мовляв, рішення видадуть. У приймальній судді попередили: керівник не в гуморі. Та жінка все ж зайшла до кабінету.

Як розповіла жінка, після свого прохання підписати папір вона почула: "Вийдіть вон, я втомився після наради". Жінка образливих слів не пробачила і натякнула, що буде скаржитися до Верховного Суду. Уже на сходах, її наздогнали двоє у спецформі, без будь-яких пояснень скрутили руки і потягли назад до приміщення.

"Один тягнув, крутив руки заламував, другий вискочив охоронець і тягнули силоміць", - розповідає свідок Олександр Степанюк.

За словами Галини, на першому поверсі вже стояв суддя Побережний: "дуже злий, кричав пишіть протокол, я її на 15 діб посаджу".

Виконувач обов’язків голови Корольовського районного суду Василь Побережний розповідає про перебіг подій із точністю до навпаки.

"Кричала криком і брутально обзиваючи, я не міг не звернутися до працівників міліції і мене це більше не інтересувало, я не люблю конфліктних ситуацій", - заявив суддя.

Заступник командира роти судової міліції "Грифон" Олександр Лисюк розповідає, що вибіг із кабінету на жіночі крики: "Почув просто крики, що якась громадянка обзиває різними словами, там "зваричами", я так зрозумів, що це стосувалося суддів".

У міліції свідчення жінки стосовно того, що її затримали із застосуванням сили, спростовують. Кажуть, діяли згідно з інструкцією. В адміністративному протоколі складеному на громадянку Чижову зазначено, що жінка висловлювалася нецензурною лайкою на адресу судді та працівників міліції, і на зроблене зауваження не зреагувала.

На початок червня призначено суд. Жінку, яку звинувачують у дрібному хуліганстві і непокорі міліції, можуть або ув’язнити на 15 діб, або накласти адміністративний штраф.

Читайте також:

Суд відмовив росіянину, який скаржився на Кайлі Міноуг

Український зек виграв суд проти України в Євросуді

Суддю Вищого госпсуду визнали самогубцем

У квартиру до судді, що приймав рішення проти Ющенка, проникли невідомі

ВідеоДайте книгу скарг!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: