Pepsi виплатить компенсацію за презерватив у плящці

Компанія Pepsi виплатить компенсацію чоловік, який знайшов у пляшці напою презерватив.

Суд зобов'язав компанію Pepsi виплатити жителю Індії 23 тисячі рупій (приблизно 470 доларів) як компенсація збитку, завданого його здоров'ю. У 2003 році Судеш Шарма придбав дві пляшки Pepsi, в одній з яких виявилися забруднюючі домішки. У другій, яку він ще не встиг відкрити, знаходився презерватив.

Після того, як Судеш Шарма випив з першої пляшки, у нього почався сильний розлад травлення і з'явилися головні болі. Пізніше він почав страждати від безсоння. З часом його стан погіршився настільки, що йому довелося звернутися до лікарів за медичною допомогою.

У 2006 році суд зобов'язав Pepsi виплатити жителю Індії 23 тисячі рупій як компенсацію, а також штраф у розмірі 100 тисяч рупій (трохи більше двох тисяч доларів). Проте компанія оскаржила це рішення, відмовившись визнавати відповідальність за те, що сталося.

За словами представників Pepsi, в пляшках міг знаходитися підроблений продукт, який незаконно розповсюджується під їхнім брендом. Вони також відзначили, що Шарма не зміг надати доказів покупки цих пляшок.

Суд не прийняв докази Pepsi, і ухвалив, що відповідальність за неякісний продукт повинна нести та компанія, чия назва вказана на упаковці. Проте, компанію звільнили від виплати штрафу в 100 тисяч рупій.

Читайте також:

Жінка знайшла презерватив в морозиві

В японських цукерках знайшли фрагменти гумових рукавичок

Аня з "Алібі" соромиться французького презервативу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: