"Перемога дизайнера над законами механіки". У Мережі кепкують через обкладинку НАБУ у Facebook  

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бюро довелося змінити "листівку" через критику та жарти.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) вирішило привітати із запуском Вищий антикорупційний суд (ВАКС) новою обкладинкою на своїй сторінці у фейсбуці, однак через "ляп" дизайнерів викликало шквал жартів інтернет-користувачів.

На зображенні, опублікованому на сторінці НАБУ, були намальовані три зубчастих коліщатка, в центрі яких написано САП, НАБУ та ВАКС. Утім, схема була намальована таким чином, що вони би блокували роботу один одного.

У мережі одразу ж почали кепкувати з цього приводу. Одні користувачі писали, що сила дизайнерської вигадки поборола закони механіки, інші – що намальована схема цілком відповідає реальному стану речей.

Скрін набу 1
facebook/Майкл Щур

Дослухавшись до критики у НАБУ видалили зображення і додали нове, з схемою, яка би працювала. Утім, цього разу юзери почали жартувати, що коліщатко НАБУ – найбільше і розташоване по центру, а тому одразу зрозуміло, який з трьох органів у Бюро вважають "головним".

Опубліковано НАБУ Четвер, 5 вересня 2019 р.

Вибачте, але я вже кілька хвилин ржу - не можу зупинитися. Написав півтори години тому: "Ні, це не фейк - це чергова...

Опубліковано Oleksandr Zinchenko Четвер, 5 вересня 2019 р.
скрін набу 2
facebook.com/oleksandr.zinchenko

Нагадаємо, від 5 вересня в Україні офіційно розпочинає роботу Вищий антикорупційний суд. ВАКС має тісно співпрацювати із Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та виносити вироки винятково щодо проваджень, які ведуть ці органи. 

За створення Антикорупційного суду проголосували народні депутати ще в червні 2018 року. Всього за кілька днів документ підписали тодішні голова парламенту Андрій Парубій та президент Петро Порошенко. Водночас, для повноцінної роботи ВАКС потрібно було ухвалити ще кілька правок, зокрема у липні депутати підтримали поправки до Закону України "Про судоустрій і статус суддів". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції