Переможниця "Битви екстрасенсів" передбачила, що чекає на Україну після "великого краху"

Переможниця "Битви екстрасенсів" передбачила, що чекає на Україну після "великого краху"

Тарологиня передбачила майбутнє України / Фото: Unsplash

Яна Пасинкова наголосила, що на Україну чекає успіх.

Переможниця "Битви екстрасенсів", тарологиня Яна Пасинкова передбачила, що після "великого краху" Україну очікує "великий успіх".

Про це вона сказала на своєму ютуб-каналі.

Яна Пасинкова зазначила, що Україна – багата на ресурси держава, проте поки українці не вміють усім цим розпоряджатися. Вона наголосила, що в майбутньому на Україну чекає "великий успіх".

"У нас просто золота держава з боку потенціалу. Тут усе є. Абсолютно все, господарів нема нормальних. Але вони ж колись будуть. Після великого краху на нас чекає великий успіх. Я думаю, що ми з вами живемо під час великого краху. Тож чекаємо на великий успіх", – сказала переможниця "Битви екстрасенсів".

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація доволі часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Раніше переможниця "Битви екстрасенсів", тарологиня Яна Пасинкова відповіла, чи буде перемир'я між Росією та Україною на період Олімпійських ігор, як це пропонує Еммануель Макрон. Вона зазначила, що цього не станеться.

Читайте також: 

Яким буде рік Дракона? Що очікувати у 2024 році? Астрологічний прогноз

Яким буде рік Дракона? Що очікувати у 2024 році? Астрологічний прогноз

Повʼязані теми:

Наступна публікація