Переплутані в пологовому будинку бразильці 25 років жили з чужими батьками

Переплутані в пологовому будинку бразильці 25 років жили з чужими батьками

Родини стали жити разом / Фото: Lenta.ru

ДНК-тест виявив, щ дітей переплутати у пологовому будинку. Це розкрилося через 25 років.

Двоє бразильців, яких випадково переплутали в пологовому будинку, понад 20 років жили з чужими батьками. Помилка розкрилася у 2008 році, після чого дві родини стали жити разом.

25-річного Дімаса Аліпранді думка про те, що він не схожий на своїх чотирьох сестер, відвідувала  з дитинства: він завжди був світловолосим і блакитнооким, а його сестри - брюнетками з карими очима. "У мене типові ознаки нащадка німецьких іммігрантів, в той час як у моєї сім'ї італійське коріння", - розповів він.

У 14 років Дімас побачив по телевізору сюжет про дітей, переплутаних в пологовому будинку, після чого сказав батькові, що хоче зробити ДНК-тест. У той час це було занадто дорого для його родини, тому тест він зробив лише через 10 років на свої гроші. Це обійшлося йому в 300 реалів (166 доларів США).

Тест підтвердив його здогад, що стало шоком для людей, яких він звик називати батьками.

У лікарні, де він з'явився на світ, скептично поставилися до його слів, запропонувавши зробити повторний ДНК-тест. Проте і він показав, що при народженні немовля віддали не його справжній матері.

Після цього працівники лікарні підняли архіви і з'ясували, що того ж дня там був народжений ще один хлопчик - Елтон Пластер. Аліпранді відправився до сусіднього міста на ферму, де жив Елтон зі своїми батьками, і вмовив їх зробити тест ДНК.

З'ясувалося, що біологічними батьками Елтона насправді були батько і мати Дімаса, а самого Дімаса виростили батьки Елтона.

Дві сім'ї не переймалися цим, а навпаки, вирішили об'єднатися. У 2009 році сім'я переїхала на ферму Дімаса Пластер, де вони стали жити в одному будинку, а Дімас та Елтон - разом працювати.

Читайте також:

Ув'язненому шведської в'язниці заборонили пекти булочки

Британка разом із білизною випрала змію

97-річна бабуся відлякала грабіжника тростиною

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація