"Переворот" на День дурня: в Іспанії одружені чоловіки влаштували грандіозну яєчно-борошняну битву

Дата публікації
Перегляди
623
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Битва несе в собі не тільки веселощі, але й важливий політичний підтекст.

28 грудня в іспанському місті Ібі відбувся традиційний фестиваль Els Enfarinats – яєчно-борошняна битва між одруженими чоловіками. Цього дня в місті відзначають День дурня, який у всьому світі відзначається 1 квітня.

Згідно з традицією, всі учасники бійки мають бути одягнені в подобу військової форми. Команда «Ельс Енфарінатс» влаштовує в місті «переворот»: обирає свого мера, скарбника і суддю, встановлює жартівливі закони і «карає» тих, хто їм не підкоряється.

Проти них повстає команда «Ла Опозіціо» - вони з борошном, яйцями, петардами та вогнегасниками атакують своїх супротивників, щоб відновити в місті законність. «Ельс Енфарінатс» захищаються тією ж «зброєю». У підсумку перемагає «Ла Опозіціо» і фестиваль закінчується загальним веселощами.

Фестиваль Els Enfarinats проходить в іспанському Ібі вже більше 200 років. Іспанці переконані, що таким способом вони не лише веселяться, але й показують своєму уряду, що він обраний народом і у випадку зловживання владою може бути повалений. У зв'язку з таким підтекстом фестиваль був заборонений в роки диктатури генерала Франко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація