Перший бутік Playboy у Європі

Відкрився найбільший у світі бутік Playboy, у якому дівчата-менеджери зовсім не схожі на сучасних моделей з "нульовим розміром".

Концептуальний бутік Playboy у Лондоні
AFP
Концепція та дизайн магазину повністю відображають дух Playboy
У британській столиці на знаменитій торгівельній вулиці Оксфорд-стріт у п`ятницю відкрилася перша в Європі концептуальна крамниця Playboy.

У найбільшому в світі бутіку цієї марки, який займає три поверхи, і чоловіки, і жінки зможуть знайти верхній одяг, взуття, вечірнє вбрання, спідню білизну, парфуми й аксесуари. Тут немає жодної речі, на якій би не красувався знаменитий логотип Playboy у вигляді голівки кролика з краваткою-"метеликом".

Концептуальний бутік Playboy у Лондоні
news.yahoo.com
Дівчата-менеджери зовсім не схожі на сучасних моделей з "нульовим розміром"
"Чудово, що перший європейський бутік Playboy відкрився саме в Лондоні. Нарешті всі дізнаються, що таке справжній стиль Playboy," - сказала менеджер магазину Джоана.

Концепція та дизайн магазину повністю відображають дух Playboy, який свого часу придумав і досі підтримує на сторінках однойменного чоловічого журналу його засновник Х`ю Хефнер: поверхи сполучають гвинтові сходи, на задрапованих шторами стінах плазмові екрани, підлоги вкриті м`якими килимами, а дівчата-менеджери зовсім не схожі на сучасних моделей з "нульовим розміром".

Концептуальний бутік Playboy у Лондоні
news.yahoo.com
У бутіку немає жодної речі, на якій би не красувався знаменитий логотип Playboy
"Я думаю, що магазин матиме великий успіх," - заявила представник Playboy Ліза Хедендорф.

Концептуальні бутіки Playboy уже відкриті в Лас-Вегасі, Токіо, Гонконгу, Бангкоку, Куала-Лумпур, Мельбурні та Окленді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: