Першокурсниця, яка шукала бойфренда, організувала багатотисячний флешмоб

Китаянка у "День дівчат" написала оголошення, що шукає собі товариша. На цю об'яву відгукнулися тисячі самотніх чоловіків.

Тисячі холостяків відгукнулися на заклик Чан Мень Сіань, студентки-першокурсниці Університету електроніки і технологій в місті Ченду, китайська провінція Сичуань, яка вивісила оголошення "потрібен бойфренд". Вони зібралися за її балконом у вказаний час, вигукуючи ім'я Чан.

Керівництво цього ВНЗ, де на кожну студентку припадає 25 юнаків, оголосило 11 березня "Днем дівчат". Кожній з них було видано бланк, на якому вона записала свої побажання, після чого всі листочки були вивішені на дошці оголошень.

Чан написала на своєму бланку: "Студентка-першокурсниця не може знайти друга. Я приваблива, але трохи дивна і вірю в долю. Якщо у вас є бажання обзавестися подругою, будь ласка, прийдіть до мого спального корпусу 11 березня, між 12:30 і 12:50 і вигукніть моє ім'я. Я буду таємно спостерігати за вами, і якщо ви здастеся мені привабливим, то я спущуся вниз і зустрінуся з вами ".

І опівдні під вікнами дівчини, яка чекала приходу одного-двох претендентів, юрмилися кілька тисяч молодих чоловіків, однак другу частину її прохання - вигукнути вголос ім'я Чань - виконали дуже мало хто з них. Автор цього оголошення була настільки перелякана своєю несподіваною популярністю, що закрилася у своїй спальні, розчарувавши тим самим потенційних бойфрендів.

Читайте також:

Через поцілунок у барі закоханих відправили за ґрати

Британці з'ясували, що секс без презерватива корисний для мозку

Навпроти музею "Сталінградська битва" встановили 2-метровий червоний фалос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: