Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час секс-гри у задньому проході домініканця застряг освіжувач повітря

Так подружжя вирішило розважитись.

Домініканець був змушений пройти екстрену операцію після того, як балончик освіжувача повітря застряг у його задньому проході.

Про це пише Metro.

Чоловіка, який побажав залишитися анонімним, терміново доправили до лікарні Франсіско Москосо Пуельо в Санто-Домінго, Домініканська Республіка.  Згідно з повідомленнями, дружина вирішила влаштувати із чоловіком секс-гру. За його проханням вона ввела у задній прохід чоловіка балончик, коли вони займалися сексом.

Лікарям знадобилося близько двох годин, щоб витягнути освіжувач повітря. Стан чоловіка стабільний, він відновлюється після інциденту.

освіжувач балончик домініканець
Metro

Лікарі кажуть, подібні випадки не рідкість: до лікарні привозили пацієнтів із фалоімітаторами, різними пляшками, дерев'яними і пластиковими предметами, а також овочами у заду.

Консультанти з питань охорони здоров'я попереджають, що введення предметів в організм для сексуального задоволення є потенційно небезпечною практикою, яка може вплинути на здоров'я людини і тривалість сексуального життя. Вони також сказали, що це може викликати кровотечу, пошкодження кишечника та інші травми.

Нагадаємо, у Великій Британії 19-річна дівчина ледь не позбавилась зору, готуючи яйце у мікрохвильовці. Коли вона витягнула кухоль з яйцем з печі і  піднесла до обличчя – яйце вибухнуло. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції