Під Києвом будують древнє місто князя Володимира

Проект відтворюватиме місто князя Володимира Х століття на 10 гектарах. вже в серпні у ньому проведуть слов'янський фестиваль.

Біля Києва, в Обухівському районі, відтворюють місто князя Володимира. Унікальність цього проекту в тому, що це будівництво достеменно повторюватиме стародавнє.

Організатори планують вкластися у 300 мільйонів доларів.
На території у 10 гектарів з'являться копії великого Ярославого двору та палацу Ярослава Мудрого, палац княгині Ольги, кілька монастирів і навіть Десятинна церква.

Щоб побудувати древня місто Володимира спочатку довелося отримувати дозвіл у всіх інстанцій. "Раніше древні люди не питали в пожежних, де та на якій відстані слід ставити будинок, а зараз нам доводиться питати, яким чином треба білити, фарбувати цей будинок, щоб нам дали дозвіл на роботу", - скаржиться президент добродійної організації Володимир Янченко.

Наразі затверджено генеральний план і вже ведуться будівельні роботи. У роботі майже не використовуються сучасні будівельні інструменти, яких не було у наших предків. Так споруди виходять природнішими.

Закарпатський виконроб Іван Сливка вважає, що слов'янські будівельники працювали натхненніше, ніж сучасники. Нині до будівництва беруться зазвичай через гроші, каже він.

Перший етап будівництва планують закінчити до початку Євро-2012. А вже цього серпня тут проведуть унікальний слов'янський фестиваль.

Докладніше про будівництво стародавнього Києва дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

У Києві відбулась "Країна Мрій"

Рок-фестиваль Гластонбері в Англії

Тіна Кароль відкриє "Слов'янський базар-2009"

В Нью-Йорку пройшов "Парад русалок" 

ВідеоВідтворення стародавнього Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: