Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Києвом один хлопець зібрав кубик Рубіка у вільному падінні, а інший стрибнув з літака у костюмі зебри

Обидва вже мають нові плани.

На аеродромах під Києвом двоє хлопців паралельно реалізовували свої давні фантазії. Блогер Євгеній вже кілька років мріяв зібрати повністю кубик Рубіка у вільному падінні, програміст Сергій мріяв провітрити на висоті 4 кілометри свій костюм зебри. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Євген - блогер і спідкубер, тобто збирає кубики Рубіка і викладає це відео, аби інші подивилися. Якось він склав чотири кубики, просто пірнувши у басейн, збирав на батуті однією рукою і просто ногами на швидкість. Зазвичай, аби зібрати всі кольори на звичайному кубі, йому потрібно 12-13 секунд. Але найбільшою мрією блогера Євгена було зібрати кубик Рубіка у вільному падінні, стрибнувши з літака.

Сергій - програміст, але в душі зебра. Після придбання відповідного костюма став зеброю і ззовні. За планом Сергія, зебра має обов'язково стрибнути з парашутом, хоча його попереджали, що хвіст наражає тварину під час польоту на небезпеку.

Після тренувань обидва здійснили свої мрії. Євген зібрав під час польоту кубик Рубіка, але сам стрибок майже не запам’ятав. Що стосується Сергія, то живіт зебри на швидкості майже 200 кілометрів за годину не витримав і розстібнувся. Але по морді тварини видно - Сергій задоволений.

Обидва хлопці вже мають плани - Сергій уже скоро кататиме свою смугасту тварину на мотоциклі, Євген хоче навчити збирати кубик Рубіка незрячу людину. Для цього вже змайстрував саморобний кубик.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

ВідеоДиваки в небі: на аеродромах під Києвом хлопці реалізовували свої давні фантазії

Блогер Євген уже кілька років мріяв зібрати повністю кубик Рубіка у вільному падінні, програміст Сергій хотів провітрити на висоті 4 кілометри свій костюм зебри. Про дивацькі пригоди у піднебессі - у сюжеті. 

Диваки в небі: на аеродромах під Києвом хлопці реалізовували свої давні фантазії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції