Під Єкатеринбургом козаки-сепаратисти з Донбасу захищають склад пташиного посліду

До справи приєднався депутат Державної думи РФ.

Під Єкатеринбургом фермери розклали на полі купи пташиного посліду, який використовують для вирощування картоплі. Однак від нього околицями шириться неприємний запах. Купи посліду від активістів захищають козаки-сепаратисти з "Союзу добровольців Донбасу".

Про це повідомив депутат Держдуми Андрій Альшевських.

Сім'я фермерів вивозить з птахофабрики велику кількість посліду. На своїх полях вона влаштувала цілі склади смердючого добрива, на що скаржаться місцеві мешканці. Депутат Держдуми Андрій Альшевських приїхав на місце подій після звернення місцевого громадського діяча Олександра Шуригіна.

Верхней Пышме угрожает экологическая катастрофа? Местный общественник Александр Шурыгин бьет тревогу. Птицефабрика «Сре...

Опубліковано Андреєм Альшевских 11 лютого 2018 р.

Там депутат побачив, що фермерам допомагають козаки із "Союзу добровольців Донбасу". Вони сварилися з громадським діячем Шуригіним. 

За словами депутата, з фермерами вдалося дійти до певного консенсусу.

"В результаті Зайцеві пояснили. В основному вони вирощують картоплю і щиро вважають, що привезений послід піде на користь господарству. Переконують, що не вороги собі. Домовилися, що перевіряльники розсудять, хто має рацію", написав Альшевських.

Наразі відомо, що птахофабрика, де фермери беруть добриво, порушує стандарти утримання посліду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції