Дивіться добірку кумедних зображень. 

У Мережі фотожабами і жартами відреагували на заяву радника глави МВС Іллі Киву про нібито обрання його главою Соціалістичної партії України.

Про своє рішення очолити "одну з найбільш відомих українських партій" Кива оголосив у відеозверненні на своїй сторінці в соцмережі Facebook учора, 8 липня.

Шановні співвітчизники! Я прийняв рiшення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найбільш відомих українських партій з найдовшою партійною історією. Відповідне рішення було щойно ухвалене на з'їзді партії. Чому я роблю цей крок? Я впевнений, що саме політичними засобами можна восконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність нашої Батьківщини. Що чекає на партію далі? Найближчим часом СПУ поверне собі передові позиції на українському політичному полі, стане важливим інструментом змін в країні. Ми захистимо право народу на гідне і безпечне життя. А всі мої колеги і соратники, як на фронті, так і в системі МВС, можуть розраховувати на мою всебічну підтримку. Разом до перемоги!

Опубликовано Ильей Кивой 8 июля 2017 г.

На сайті політсили, тим часом, главою та лідером СПУ досі вказується Петро Устенко.

Користувачі соцмереж заяву Киви зустріли із гумором - почали малювати йому жартівливі агітки поруч з Карлом Макрсом та Фрідріхом Енгельсом і згадали знану українську соціалістку - політика Наталю Вітренко. Більшість кумедних зображень опубліковано на сторінці Киви. 

Раніше шквалом фотожаб користувачі відреагували на заяву російських пропагандистів про те, що вбивство ватажка бойовиків "Гіві" замовив радник глави МВС Зорян Шкіряк. 

 

Залиште свій коментар