Пірсингове звільнення

Співробітницю британського аеропорту звільнили за пірсинг у носі.

Пірсингований лимон
medportal.ru
"Я відчуваю, що піддалася дискримінації. .. Я ношу її на знак своєї прихильності індуїзму," - пояснила Лальї
Співробітниця лондонського аеропорту Хітроу звільнена через відмову знімати на роботі так званий "натх" (сережку в носі, яку в Індії батько дарує дочці на весілля) і вимагає поновити її на посаді, повідомив у понеділок телеканал "Скай Ньюз".

Мати трьох дітей, 40-річна Амріт Лальї до недавнього часу працювала в службі зі зв'язків з клієнтами в кейтерінговій компанії Eurest, яка займається обслуговуванням обідів, фуршетів, весіль (організовує, надає продукти). Вона стверджує, що у неї не було жодних проблем, пов'язаних із носінням прикраси, протягом цілого року - до тих пір, поки менеджер аеропорту не зробив їй зауваження.

"Я відчуваю, що піддалася дискримінації. Це лише крихітна сережка-"гвоздик", я ношу її на знак своєї прихильності індуїзму," - пояснила Лальї.

Профспілка працівників торгового сектора вже заявила, що "буде боротися" за поновлення Лальї на роботі.

"У компанії завжди знали, що вона не вийме з носа сережку," - відзначив представник профспілки Тахір Бхатті.

Пірсинг носа (сережка "натх") (Фото: tattoosalon.info)
"Натх" - сережка в носі, яку в Індії батько дарує дочці на весілля (Фото: tattoosalon.info)
У той же час, у повідомленні Eurest ідеться, що Лальї кілька разів просили зняти "натх", оскільки за корпоративними правилами з прикрас можна носити лише обручки та сережки у вухах.

"Місіс Лальї вирішила, що не повернеться на роботу, якщо їй не дозволять носити "гвоздик" у носі, а це, у свою чергу, суперечить правилам компанії. Тому вона була звільнена," - наголошується в повідомленні.

Це не перший випадок, коли з аеропорту Хітроу звільняють за носіння прикрас. Компанія British Airways минулого року звільнила 55-річну співробітницю свого представництва Надю Евейда за носіння натільного християнського хрестика.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: