Після унікальної операції поні з ніжкою-протезом переміг на перегонах

Після унікальної операції поні з ніжкою-протезом переміг на перегонах

Ілюстрація

Поні на ім'я Міднайт з американської Міннесоти від народження не мав задньої ноги. Але завдяки новітньому протезуванню цього року він став на нові копита.

Американському поні на ім’я Міднайт виготовили штучну ніжку - четверту, яка у нього була відсутня від природи. Після унікальної операції Міднайт навіть спромігся стати тріумфатором на техаському іподромі, перемігши у перегонах.

Як вилікувати коня, його власник Боб Вільямс зрозумів зовсім випадково.

"Якось ввечері ми дивилися новини і побачили, як люди завдяки протезам знову починають ходити. Якщо це можливо для людей, чому б коню не спробувати?" – подумав Вільямс.

Він звернувся в компанію, яка виготовляла штучні кінцівки. Боб понад усе хотів аби кінь одужав, на час операції йому було лише 4 роки, а живуть поні років 25 - 30.

"Вперше коли ми побачили, що він бігає - ми заплакали, у всіх сльози лилися, як з відра. Просто чудово, що Міднайт може бути повноцінним конем", - зазначив власник поні Боб Вільямс.

Успіх Міднайта надихнув ветеринарів з Міннесоти, які з'їхалися на ранчо Боба Вільямса, аби перейняти здобутий ним досвід, адже тварин з вадами у штаті безліч.

Читайте також:

Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

Вкрадений страус вирвався від злодіїв і повернувся до господаря

У США народилася найменша у світі конячка зростом 35 сантиметрів

Поні із протезом ноги

Поні із протезом ноги

Повʼязані теми:

Наступна публікація