Після захоплення Криму почнеться друге пришестя Христа і Апокаліпсис

Дата публікації
Перегляди
41к
Після захоплення Криму почнеться друге пришестя Христа і Апокаліпсис

Після захоплення Криму почнеться друге пришестя Христа і Апокаліпсис / Фото EPA/UPG

Оглядач ізраїльської газети виявив паралелі між подіями в Україні і пророцтвами в Біблії про кінець світу.

Друге пришестя Ісуса Христа і початок кінця світу не за горами, оскільки захоплення Криму армією Росії дуже схоже на біблійні пророцтва про Апокаліпсис.

Хемі Шалєв на сторінках ізраїльського видання Haaretz пише про схожість останніх подій в Україні з біблійними епізодами про кінець світу. Зокрема, автор звертає увагу на історію про народи Гог і Магог, нашестя яких потрясе світ перед другим приходом Ісуса Христа.

Античний історик Йосип Флавій вважав, що Магог – це землі скіфів, тобто територія нинішньої України разом з Кримом. Також автор звертається до книги пророка Єзекіїля, в якій є згадки про Гог. В перекладі на англійську зазвичай його називають "верховним князем Мешеха і Фувала" – древніх царств на території Причорномор'я.

Але є також і версія, що слова "nesi rosh" означають не "верховний князь", а "князь" царства під назвою Рош, або, згідно із синодальним перекладом Біблії – "Гог, князь Роша".

"Звідси не далеко до варіанту: Гог, президент Росії", - пропонує автор статті.

Згідно з книгою Єзекіїля, Ізраїль буде жити в безпеці аж доки Гог, яким може бути Володимир Путін, разом з Персією і, можливо, Сирією не прийде і не почне атакувати Ізраїль.

"Якщо ви християнин, найвеселіше починається після цього", - пише автор, нагадуючи про одкровення Іоана Богослова про Апокаліпсис.

Іудеї ж вважають, що після війни Гога, себто Путіна, і Магога, себто скіфської України, одразу ж настануть дні Месії.

Оглядач також пише, що в пресі Ізраїлю нещодавно було повідомлення про заклик рабина Моше Штернбуха готуватися до приходу Месії.

"Штернбух каже, що посвячений в секрет, який ретельно охороняється і передається від Віленського гаона з покоління в покоління поважних рабинів", - пише Шалєв.

"Коли почуєте, що росіяни захопили Крим, знайте, що час Месії почався, що його кроки чути. А коли почуєте, що росіяни дійшли до міста Константинополь, одягніть свій шабатний одяг і не знімайте його, тому що Месія може прийти будь-якої миті", - цитує рабина оглядач.

Нагадаємо, що Ісус Христос в татуюваннях заохочував американців жити по-християнськи.