Пісні Черновецького приворожили Інтернет

Пісні мера, що вже з'явились у віртуальному просторі, скачують частіше навіть за Висоцького.

Мер Києва Леонід Черновецький за короткий час встиг буквально "приворожити" українців своїми співами. Диск "Із любов'ю від Черновецького" із переспівами мером відомих у 80-тих хітів, Україна чекає вже майже місяць. В Інтернеті невиданий офіційно диск уже б'є рекорди за попитом.

В обіцяний термін диск не вийшов до офіційного продажу, довелося терміново залагоджувати юридичні конфлікти. На сьогоднішній день ніяких чітких відомостей про вже скандальну збірку співу мера Києва немає. Невідомою є його обкладинка, та дата виходу, проте обіцяють - це буде скоро.

Незважаючи на таку невизначеність, попит на пісні у виконанні київського голови зашкалює, підрахували інтернет-фахівці. Пісні, що вже з'явились у віртуальному світі, скачують частіше навіть за, приміром, Висоцького. В інтернет-магазинах щодня замовляють диски зі співом міського голови, якщо у продажу ще немає - бронюють наперед і з доставкою.

Він не приховує своїх вокальних талантів, навіть пишається ними. Мер Києва принагідно для своїх шанувальників заспіває будь-яку зі своїх улюблених пісень.

В інтернет-магазинах, де диск виставили на продаж за попереднім замовленням, небувале пожвавлення. Віртуальні продавці здивовані - спів градоначальника щодня питають люди і замовляють диски навіть корпоративно. Ціна у віртуальному продажу - 31 гривня - умовна.

Популярність мерові як співакові вже прогнозують відомі діджеї столиці. У віртулаьній мережі вже можна відшукати перші ремікси та каверверсії на переспіви пісень голосом мера. Їх активно переписують у домашні альбоми інтернет-користувачі.

Читайте також:

Черновецький не випускає диск через авторські права

Екскурсія будинком Черновецького. ФОТО

Душевний сольник Черновецького коштує 25 гривень

Черновецький та "ВІА Гра" на одній сцені

ВідеоМер атакує Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: