Південноафриканських лесбіянок ґвалтують, щоб направити на шлях істинний

Влада країни не вживає заходів щодо захисту жінок нетрадиційної орієнтації від "коригуючого" зґвалтування.

У ПАР жінкам нетрадиційної сексуальної орієнтації загрожує серйозна небезпека. Їх затримують на вулицях і потім здійснюють над ними фізичне насильство, щоб виправити їх.

Жорстокий спосіб боротьби з лесбіянками під назвою "коригуюче зґвалтування", став популярний в містечку Хаєлітша в передмісті Кейптауна. Кілька жінок нетрадиційної орієнтації скаржилися на насильство, яке вчинили над ними, коли стало відомо, що вони лесбіянки.

За описами жінок, ґвалтівники одягають на обличчя спеціальні маски. Найчастіше вони спочатку попереджають лесбіянок про напад.

"Найбільше мене шокувала реакція поліції, - говорить одна з жертв Фунека Солідаат. - Коли я заявила про злочин, мене висміяли. Вони навіть не стали слухати мене до кінця".

На думку Товариства лесбіянок в ПАР, жінка ризикує своїм життям, якщо відкриє громадськості свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Учасники руху проти нетрадиційної орієнтації в найбільшому південно-африканському місті Йоганнесбурзі вважають правильним ґвалтувати лесбіянок, щоб виправити їх нахили.

"Лесбіянок потрібно карати, - вважають представники руху. - У Біблії про них нічого не говорилося. Ми повністю підтримуємо метод боротьби з ними шляхом "коригуючого зґвалтування". Жінки повинні вести себе як жінки, і лесбіянкам потрібно дати урок".

Незважаючи на те що в ПАР діє добре продумана конституція, ставлення поліції та уряду до людей нетрадиційної орієнтації недостатньо ліберальне. Вони зазнають насильства в країні, яка прагне стати цивілізованою правовою державою.

Відзначимо, що за даними благодійної організації Action Aid, щотижня в Кейптауні нараховують десять нових випадків нападів на лесбіянок. З 1998 року в Південній Африці була убита 31 лесбіянка.

Читайте також:

Китайці знайшли у Швеції місто лесбіянок

У США геїв та лесбіянок прирівняли до негрів

Тверський суд Москви відмовив двом лесбіянкам в реєстрації шлюбу

Лесбос судиться з лесбіянками (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: