Північна Корея вийшла в Facebook

Влада Північної Кореї провадить публічну політику на Facebook.

Facebook
Влада Північної Кореї завела профіль в Facebook, передає AFP. Нові повідомлення та посилання власники профілю публікують корейською мовою.

У "користувача" uriminzokkiri на момент написання новини було 65 друзів, значну частину яких складають корейці. Всього в профілі вже опубліковано понад 80 матеріалів, в тому числі повідомлення від МЗС КНДР, фотографії і відеоролики.

Профіль КНДР у Facebook з'явився невдовзі після мікроблогу у Twitter. Там же профіль і був анонсований. В даний час постійно мікроблог КНДР читають майже 10 тисяч користувачів.

Закони Південної Кореї забороняють спілкування з жителями Північної Кореї без дозволу під страхом кримінального переслідування. Південнокорейська влада 19 серпня вже перекрила прямий доступ в мікроблог КНДР. Тим не менш, жителі країни, за даними агентства, використовують обхідні шляхи, такі як RSS-стрічки і автоматично надіслані їм оновлення.

Варто відзначити, що в КНДР також є канал на YouTube, заведений 14 липня. З тих пір на його сторінку заходили 74000 разів, а ролики зібрали 194 тисячі переглядів. Всього на відеоканал КНДР підписані близько 1300 користувачів.

Читайте також:

Американка знайшла на Facebook доньку, яку викрали 14 років тому

Facebook буде визначати місцезнаходження користувача

Facebook може зламати людині життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: