Північна Корея вийшла в Facebook

Північна Корея вийшла в Facebook

Фото: AFP

Влада Північної Кореї провадить публічну політику на Facebook.

Влада Північної Кореї завела профіль в Facebook, передає AFP. Нові повідомлення та посилання власники профілю публікують корейською мовою.

У "користувача" uriminzokkiri на момент написання новини було 65 друзів, значну частину яких складають корейці. Всього в профілі вже опубліковано понад 80 матеріалів, в тому числі повідомлення від МЗС КНДР, фотографії і відеоролики.

Профіль КНДР у Facebook з'явився невдовзі після мікроблогу у Twitter. Там же профіль і був анонсований. В даний час постійно мікроблог КНДР читають майже 10 тисяч користувачів.

Закони Південної Кореї забороняють спілкування з жителями Північної Кореї без дозволу під страхом кримінального переслідування. Південнокорейська влада 19 серпня вже перекрила прямий доступ в мікроблог КНДР. Тим не менш, жителі країни, за даними агентства, використовують обхідні шляхи, такі як RSS-стрічки і автоматично надіслані їм оновлення.

Варто відзначити, що в КНДР також є канал на YouTube, заведений 14 липня. З тих пір на його сторінку заходили 74000 разів, а ролики зібрали 194 тисячі переглядів. Всього на відеоканал КНДР підписані близько 1300 користувачів.

Читайте також:

Американка знайшла на Facebook доньку, яку викрали 14 років тому

Facebook буде визначати місцезнаходження користувача

Facebook може зламати людині життя

Повʼязані теми:

Наступна публікація