Пластик замість найбільшого алмазу

Найбільший діамант у світі, знайдений у вересні на північному заході Південно-Африканської Республіки, виявився шматком пластику.

Алмаз Каллінен (Фото: Daily Mail)
Нового рекорду через століття не вийшло - рекордсменом так і залишиться діамант "Каллінен", знайдений ще 1905 року. (Фото: Daily Mail)
Найбільший діамант у світі, знайдений у вересні на північному заході Південно-Африканської Республіки, виявився шматком пластика. Про це пише газета "The Guardian".

Британський девелопер Брет Джоллі заявив, що його колишні компаньйони шахраювали, заявляючи про знахідку, оскільки хотіли переконати його придбати землю в Африці, де велетенський діамант нібито було знайдено. Напередодні експерт, який мав підтвердити достовірність знахідки, заявив, що відмовляється це робити, але причин не пояснив.

Брет Джоллі заявив журналістам "The Guardian", що до 4 жовтня жодного разу не бачив південноафриканську знахідку. На цьому тижні бізнесмен відвідав Йоханнесбург, аби побачити велетенський діамант, проте замість коштовного каменя шахтарі пред`явили йому ”шматок пластика”.

Бізнесмен пояснив, що уклав угоду з двома шахтарями про купівлю землі, де було знайдено діамант. На його думку, шахтарі, повідомивши йому про знахідку унікального каменя, намагалися продати йому шахту, що вже не працює. Тепер бізнесмен має намір звернутися до поліції.

Раніше було повідомлено, що камінь важить понад сім тисяч карат, а його попередня вартість становить близько 30 мільйонів доларів США. При цьому представники підприємства, де було знайдено рідкісний камінь, повідомили виданню, що діамант під посиленою охороною доправлено до сховища одного з банків Йоханнесбурґа.

Найбільшим діамантом вважають ”Каллінен” вагою в 3106 карат. Цей камінь ювелірної якості було знайдено 1905 року також у Південній Африці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: