Годину плив до берега: у США семирічний хлопчик героїчно врятував тата і сестру, яких віднесло течією

Батька і чотирирічну сестру Чейза віднесло течією приблизно на три кілометри від човна.

В американському штаті Флорида семирічний Чейз Поуст врятував свого тата і чотирирічну сестру, яких віднесло течією. Хлопчик годину плив до берега, щоб покликати по допомогу. 

Про це повідомляє CNN WKXT.

Усе сталося в п'ятницю, 28 травня, на річці Сент-Джонс в Джексонвіллі, коли сім'я Поустів відправилася плавати на човні.

Батько Стівен Поуст розповів, що саме поставив човен на якір, аж раптом течія посилилася і маленька Абігейл, яка сиділа на кормі, впала у воду. Чейз пірнув за нею, однак і сам опинився у полоні потоку.

Стівен, намагаючись допомогти обом, сказав Чейзові плисти до берега, а сам спробував схопити доньку, яка була в рятувальному жилеті. 

"Я сказав, що люблю його, тому що не знав, що може статися, - поділився чоловік. - Я намагався триматися за них обох. (...) Вона віддалилася від мене".

Хлопчикові знадобилася година для того, щоб дістатися до берега. Він розповів, що плив на спині та "по-собачому", щоб зберегти сили. Вийшовши з річки, дитина добігла до найближчого будинку і попросила про допомогу.

У цей час, за даними Департаменту пожежно-рятувальної служби Джексонвілля (JFRD), тата і сестру Чейза вже віднесло від 2,4 до 3 кілометрів від човна.

Рятувальники розповіли, що нині усі учасники інциденту почуваються добре. "Ми не могли і мріяти про кращий результат", - зауважили в JFRD.

Нагадаємо, в американському штаті Джорджия 5-річний хлопчик посеред ночі прокинувся від запаху диму та зумів врятувати з пожежі усю свою родину. 

Новини України: у Хмельницькій області врятували дітей, які ледь не потонули

Новини України: у Хмельницькій області врятували дітей, які ледь не потонули

Повʼязані теми:

Наступна публікація