Починається війна музеїв

У Луганську за ініціативою суспільної організації "Молода гвардія" відкриється пересувний музей жертв помаранчевої революції.

Кепка "Так!" (Фото: www.kalyna.ca)
У Луганську буде відкрито музей помаранчевої революції. Але з негативними інтонаціями

У Луганську за ініціативою суспільної організації "Молода гвардія" відкриється пересувний музей жертв помаранчевої революції. Про це повідомляє агенція "Ірта-FAX" із посиланням на голову цієї суспільної організації, депутата Луганської міськради Арсена Клінчаєва.

За його словами, виставка почне працювати за місяць, сьогодні готові вже майже всі стенди. "Будуть 16 розділів - це й фото, і карикатури, й документи. Буде відділ з російської мови, окремий стенд за матеріалами про те, як примушували голосувати ув'язнених. 97%, що проголосували за "помаранчевих" в області – це ув'язнені", - зауважив він.

Депутат міськради також додав, що музей спочатку перевозитиметься Луганською областю, а в майбутньому - і всією Україною. "Ми покажемо, як "помаранчеві" заборонили голосувати вдома, і скільки пенсіонерів одержали удари, поки добиралися до виборчих ділянок", - підкреслив Арсен Клінчаєв.

Як повідомляв iPlus, у відповідь на установку у Вашинґтоні пам'ятника “жертвам комунізму” Комуністична партія України ініціює відкриття в Україні музею пам'яті жертв американського імперіалізму.

Нагадаємо, що 12 червня у Вашинґтоні було відкрито "Пам'ятник жертвам комунізму".

У травні товариство "Меморіал" імені Василя Стуса відкрило на вул. Стельмаха 6-а в Києві "Музей радянської окупації".

Звістку про створення музею сприйнято в Україні неоднозначно. Співробітники музею нарікають на загрози на свою адресу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: