Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подорожі та гнучкий графік. Відома британська порноактриса розповіла про особливості своєї професії

Подорожі та гнучкий графік. Відома британська порноактриса розповіла про особливості своєї професії

Дівчина також зіграла роль повії у популярному серіалі "Гра престолів".

Відома британська порноактриса Саманта Бентлі в нещодавному інтер'ю розповіла виданню Daily Star про особливості своєї роботи, найневдалішу зйомку та плани на майбутнє.

28-річна актриса, яка також зіграла роль повії у популярному серіалі "Гра престолів", розповіла, що свою кар'єру вона розпочала у 18 років. Тоді дівчина танцювала стриптиз. Окрім всього, вона часто брала участь у фотозйомках, потрапляючи на сторінки різних журналів.

За одне з перших своїх відео, де вона займалася коханням з іншою дівчиною, актриса виграла премію Adult Video News. Опісля, з нею зв'язалася компанія, яка уклала договір на знімання у сценах з хлопцями.

Саманта Бентлі знімається у різних видах порнографічних фільмів.

Актриса пригадала свою найгіршу зйомку, що проходила в Лос-Анджелесі. Її партнер у фільмі був недосвідчений. Крім того, він з'їв курку з часником перед початком зйомок. Саманта ледь витримала ту сцену.

Дівчина розповіла, що наразі вона сама може обирати партнерів для зйомки. Раніше ж іноді вона була змушена просто закривати очі та думати про гроші, які отримає за сцену в порнофільмі.

Найбільше в роботі Саманті Бентлі подобається можливість постійно подорожувати, бути собі начальником, працювати тоді, коли хочеш, та заробляти великі гроші. Водночас ті ж самі пункти є й недоліком роботи, оскільки, за словами актриси, вона дуже втомлюється, адже усі проблеми має вирішувати сама. Крім того, іноді Саманту принижують групи феміністок, а деякі люди дивляться на неї зверхньо через обрану професію.

За словами порноактриси, зарплата дівчат залежить від різних чинників, зокрема від їхнього досвіду та популярності. Рейтинг, своєю чергою, формується залежно від кількості нагород та сцен, у яких актриса знялася.

Зазначимо, батьки Саманти Бентлі знають про її професію. Їм знадобився час, аби примиритися з цим, однак тепер вони її підтримують.

У майбутньому актриса хоче спробувати себе у ролі режисера порнофільмів або податися в сферу моди, оскільки саме це вона вивчала в університеті. Крім того, вона була б не проти знятися у фільмі, оскільки їй дуже сподобався досвід, отриманий у "Грі престолів".

Нагадаємо, раніше лос-анджелеська компанія, що займається виготовленням порнофільмів, зняла зворушливе відео, у якому 26 акторів та актрис цього жанру кіно запитали про те, як їхні батьки реагують на незвичайний вибір професії. Протягом 7 хвилин порноактори розповідають про свої стосунки з батьками після того, як вони дізналися про професію своїх дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції