Подовжують молодість, але загрожують захворюваннями. Чим корисні та небезпечні поцілунки

У світі відзначають День поцілунків.

У четвер, 6 липня, у світі відзначають День поцілунків. Перший такий день відсвяткували у Великобританії, але вже скоро він набув міжнародного статусу, йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Що ж до рекордів до цього дня, то найдовший поцілунок в світі відбувся в Таїланді 2013 року. 44-річний співробітник служби безпеки Еккахай Тіранарат і 33-річна домогосподарка Лаксана цілувалися протягом 58 годин 35 хвилин.

Ще в давні часи люди, які придумали поцілунки, вважали, що у подиху людини живе душа, тому під час поцілунку з партнером відбувається "весілля душ". 

Поцілунок в щоку спалює 5 калорій. А "французький" поцілунок позбавить вас 26. Ще його називають засобом проти старіння. Під час такого поцілунку задіяні 29 м'язів. Це посилює кровопостачання, тим самим покращує тонус шкіри і розгладжує дрібні зморшки на обличчі. А щоб правильно вміти цілуватися потрібно уникати деяких помилок: не напружувати щелепу та не робити "мокрий поцілунок" - коли виділяється забагато слини.

Середньостатистичний європеєць цілується за день близько 7 разів, молоді люди - приблизно 12, подружжя зі "стажем" - всього близько двох . В Україні цілуватися теж люблять, і неважливо чи правильно, головне - було б з ким.

Відео6 липня - Всесвітній день поцілунків

Але варто пам'ятати, що наскільки поцілунок може бути романтичним, настільки і небезпечним. Наприклад, нездорове харчування одного з партнерів, може спровокувати карієс в іншого. А найбільш часті вірусні інфекції, що передаються під час поцілунку, - менінгіт і мононуклеоз. Їх ще називають "хворобою поцілунків". Тож у найромантичні моменти не забувайте і про гігієну.

Нагадаємо, раніше науковці розповідали, чим корисні поцілунки.

інфографіка поцілунки

Залиште свій коментар