Погани викличуть дощ

Британські погани пообіцяли застосувати магію для того, щоб викликати дощ і змити зображення Гомера Сімпсона.

Британські погани пообіцяли застосувати магію для того, щоб викликати дощ і змити зображення мультиплікаційного героя Гомера Сімпсона. Воно було намальовано поряд із знаменитим символом стародавніх вірувань велетнем Керн-Аббасом в рамках промо-кампанії повнометражного фільму „Сімпсони”.

Послідовники первісних релігій ображені появою персонажа мультфільму поряд з малюнком, що зображає голе божество, яке символізує родючість. Багато хто з них вірить, що 55-метрове зображення велетня, що покриває схил горба в графстві Дорсет, сприяє народжуваності. 

Погани викличуть дощ
Символ стародавніх вірувань - 55-метровий велетень Керн-Аббас.
Мультиплікаційний герой такого ж розміру зображений на схилі за допомогою спеціальної екологічної фарби на водній основі, яка змивається дощами. Енн Брін-Еванс, член місцевої Федерації поганів, назвала появу Сімпсона "неповагою і не естетичною".

За словами Енн, вона і її соратники сподівалися на суху погоду цього літа, проте тепер їм доведеться викликати дощ, щоб змити блюзнірське зображення.

Повнометражна версія мультфільмів про Сімпсонів з'явиться в перерві між 18-м і 19-м сезонами. Світова прем'єра стрічки запланована на 25 липня. У прокаті країн СНД стрічка повинна з'явитися у серпні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: