"Полетіли на Місяць зі мною?": японський мільярдер шукає кохання для космічної подорожі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік має точні вимоги до кандидаток.

Японський мільярдер Юсаку Маедзава шукає жінку, яка б супроводила його у першу туристичну поїздку від SpaceX на Місяць. Для цього він створив спеціальний сайт, де розписав вимоги до кандидаток та графік подання заяв.

На своєму сайті японець розповів, що давно мріяв про подорож у космос і вирішив розділити її з кимось особливим.

"Я хочу знайти "супутницю свого життя". Із нею я хочу кричати про наше кохання і мир в усьому світі з космосу", - написав 44-річний мільярдер.

За умовами, партнеркою Маедзави може стати самотня, позитивна дівчина, старша 20 років, яка здатна підготуватися до космічної подорожі та мріє про мир в усьому світі.

Дедлайн для подання заяв - 17 січня, а обрати свою єдину Юсаку планує наприкінці березня.

Політ відбудеться не раніше 2023 року і триватиме майже 6 днів.

Раніше Маедзава заявляв, що візьме із собою у подорож шість-вісім митців в рамках художнього проекту під назвою #dearMoon. Японець хоче, щоб після повернення на Землю вони змогли "створити щось грандіозне".

Якщо плани SpaceX здійсняться і подорож відбудеться, вона стане першою з 1972-го року висадкою людини на супутник і покладе старт новому туризму – місячному.

Відео NASA показала космічний костюм, у якому астронавти відправляться на Місяць у 2024 році

На перший погляд вони мало чим відрізняються від попередніх. Та насправді, працювати у них буде значно легше - діляться враженнями астронавти. Вони більш гнучкі та не стримують рухів. Оскільки у 2024 році запланована тривала місія і вченим доведеться більше часу проводити на поверхні іншої планети - це стане суттєвою перевагою.  

NASA показала космічний костюм, у якому астронавти відправляться на Місяць у 2024 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції