Поліція Нью-Йорка вдерлася до квартири курця, щоб врятувати його від самогубства

Поліція Нью-Йорка вдерлася до квартири курця, щоб врятувати його від самогубства

Марк Муді палить у себе на підвіконні / Фото: Daily Mail

Американські поліцейські побачили, як чоловік сів на півдіконня, увірвалися в його квартиру та відправили до психіатра.

Поліція Нью-Йорка сприйняла бажання чоловіка викурити сигарету за спробу самогубства і взялася його рятувати. Тепер 40-річний Марк Муді збирається відсудити у влади міста і правоохоронців 400 тисяч доларів компенсації.

Як розповів сам Муді, поліцейські подумали, що він вирішив накласти на себе руки, коли побачили, що він сів на підвіконня і звісив ноги з вікна.

За словами чоловіка, у нього і гадки не було вистрибувати, тим більше, що вікно розташоване воно на невеликій висоті від землі: він просто присів покурити.

"Послухайте, якби я хотів накласти на себе руки, моє вікно було б не найкращим місцем для цього. Якби я з нього вистрибнув, то напевно би тільки потягнув щиколотку, і не більше", - зазначив Муді.

Так чи інакше, коли він сидів на підвіконні, його помітили поліцейські, які проїжджали повз будинок. Вони викликали швидку допомогу і патрульних, а потім увірвалися до квартири Муді, схопили його і втягли в кімнату.

Поклавши курця на підлогу, поліцейські наділи на нього наручники, а потім відправили на огляд до психіатра, який не знайшов у чоловіка жодних відхилень і вибачився перед ним за дії поліцейських.

Незабаром після цього інциденту Марк Муді вирішив подати на поліцію до суду. Він підкреслив, що, попри неприємний досвід спілкування з поліцією, так і не відмовився від своєї звички палити, звісивши ноги з вікна.

Читайте також:

Американця заарештували за те, що він оголеним вийшов на власну кухню

Польський поліцейський оштрафував самого себе, щоб виконати норму

Китаєць зіштовхнув з мосту самогубця, який довго вагався

2-річний хлопчик, який викурював 40 сигарет на день, кинув палити

Повʼязані теми:

Наступна публікація