Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція США розшукує чоловіка за зберігання наркотиків. Він схожий на героя серіалу "Пуститися берега"

Юзери кажуть, його треба шукати в Альбукерку, де жив головний герой.

У США поліція подала у розшук чоловіка за зберігання метамфітаміну. У ньому користувачі Мережі впізнали героя серіалу “Пуститися берега”, який теж виготовляв цей наркотик.

Поліція міста Гейлсберг, що у штаті Іллінойс, показала у фейсбуці фото людей, які перебувають у розшуку. Серед них - підозрюваний у зберіганні метамфітаміну. У ньому коментатори впізнали головного героя серіалу “Пуститися берега”, якого зіграв Браян Кренстон.

Зовнішність чоловіка, якого розшукують, майже ідентична вигляду актора у серіалі. Він навіть носить окуляри, як і відповідний герой стрічки Волтер Вайт.

Підозрюваного на фото звати Тодд Баррік-мол. 50-річний чоловік порушив умови випробувального терміну за зберігання метамфетаміну. Департамент Гейлсберга попросив громадськість про допомогу в його затриманні. Юзери ж почали жартувати, що Баррік - це Волтер Вайт, і копам варто пошукати його в Альбукерку.

За сюжетом "Пуститися берега", герой дізнається, що хворий на рак, і тоді вирішує заробити на лікування. Чоловік викладає хімію, тож вирішує застосувати свої вміння і береться за виготовлення метамфітаміну.

Нагадаємо, мешканці одного з британських сіл щодня бачать у своїх околицях Бреда Пітта, який лагодить тротуари та дороги. Однак це не голлівудський актор, а Натан Мідс, який зовнішньо дуже схожий на кінозірку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції