Поліцейських з ПАР зобов'язали займатися фітнесом

Південноафриканських поліцейських зобов’язали стежити за здоров'ям і схуднути до того розміру уніформи, який вони носили після закінчення академії.

Поліція ПАР запровадила для своїх працівників нову програму під назвою Viva Fitness! ("Хай живе фітнес!").

В рамках проекту близько 200 правоохоронців повинні будуть займатися фізичними вправами і контролювати свою вагу, намагаючись схуднути до того розміру уніформи, який вони носили після закінчення академії.

Розробники програми вважають, що південноафриканські поліцейські зобов'язані бути здоровими, щоб краще полювати за злочинцями. Тому вони повинні регулярно займатися гімнастикою і стежити за вагою.

У поліції зазначили, що програма жодним чином не пов'язана з майбутнім чемпіонатом світу з футболу, який пройде в ПАР цього літа. Тим не менш, перед владою ПАР гостро стоїть питання про забезпечення безпеки близько 500 тисяч уболівальників, які прилетять в країну.

У ПАР один з найвищих в світі показників злочинності. Минулого року влада країни зобов'язала всіх гладких поліцейських відвідувати заняття з карате. На думку поліцейських начальників, товсті поліцейські, які сумніваються у своїй фізичній готовності, більше схильні користуватися вогнепальною зброєю у випадку небезпеки, ніж їхні більш треновані колеги.

Читайте також:

У ПАР студенти закидали камінням поліцейських

Південноафриканських лесбіянок ґвалтують, щоб направити на шлях істинний

Вчені відкрили ген ожиріння

Корейських чиновників зобов'язали раз на місяць "робити дітей"

ВідеоПоліцейських з ПАР зобов'язали займатися фітнесом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: